in , , ,

Zërat si melodi të “Mike” kanë prekur dhe deputetin socialist (Video)

Vetëm dy ditë kanë kaluar pas publikimit të “Mike”, por kaq shpejt kënga ka prekur zemrat e të gjithëve në forma të ndryshme.

“Degjojeni! Degjoni liriken, zërat si melodi! Do bindeni që ka gjera shume herë më të bukura se lehjet e qenve!

Dhe, nese do i ktheheni çdo qeni qe leh, do humbni gjëra të tilla të bukura!”, shkruan deputeti socialist, duke iu referuar Elvana Gjatës, John Shahut dhe Ledri Vulës me bashkëpunimin e tyre më të fundit.

Sigurisht që kjo këngë ka për t’i rezistuar gjatë kohës…

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Ku e festoi ditëlindjen Era Istrefi? (Foto)

10 filmat më të mirë të 2018-ës, bazuar në histori të vërteta (Video)