SHARE

Pas thuajse 12 vite së bashku, Angelina Jolie dhe bashkëshorti i saj Brad Pitt firmosën divorcin në shtator të 2016-s.

Por tanimë 42-vjeçarja ka rrëfyer për herë të parë se besonte se nëse do të punonte bashkë me Brad Pitt në projektin e filmit “By The Sea” të 2015-s, mund të zgjidhte problemet e tyre në çift e mund t’i ndihmonte ata që të komunikonin më mirë.

“U njohëm duke punuar dhe punonin mirë bashkë. Unë doja që të bënim punë serioze bashkë… Mendoja se do të ishte një mënyrë e mirë për ne që të komunikonim”, ka thënë ajo për reporterin e “The Hollywood”, Awards Chatter.

Por, mesa duket as kjo nuk ka mjaftuar për çiftin, të cilin e gjitha bota e cilësonte si “perfekt”, deri ditën që aktorja kërkoi divorcin, duke nxjerrë në dritë shumë probleme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here