SHARE

Roza Lati e ka ‘bombarduar’ instagramin e saj ditën e djeshme gjatë një seti fotografik, ku shfaqej tejet seksi, por mbi të gjitha me një look totalisht të ri që i habiti të gjithë… (shiheni Rozën, brune)

Jemi të bindur se nuk kanë qënë të paktë ata që kanë kontrolluar se profili i cilit personazh ishte apo se kush ishte vajza që gabimisht kishin bërë ‘follow’. Në story shfaqej një vajzë brune, me flokë të gjatë, ndryshe nga Roza bjonde që ishim mësuar të gjithë të shihnim, megjithatë duke patur parasysh moderatoren ekspresive, e besuam!

Beauty shoot coming right away…

A post shared by Roza Lati © (@roza_lati) on

Por, në një postim të radhës ajo ka hedhur çdo gjë poshtë, duke u shfaqur bjonde, me look-un që të gjithë jemi mësuar ta shohim, e duke treguar se flokët e zeza ishin paruke dhe se ngjyrën e flokëve nuk do ta ndryshonte për 3 arsye të forta: (video gjendet më poshtë)

1- “Më vret mami!”
2- “Më vret Niko Komani”
3- “Jam goca e Rita Latit dhe besoj se më personalizon.”

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here