SHARE

Ajo mund të ketë zgjedhur të fshehë identitetin e saj me paraqitjen ne festival, por Rihanna gjeti sërish një mënyrë të shkëlqejë. Këngëtarja 29-vjeçare postoi në Instagram disa foto të saj gjatë Coachella. Ajo ka treguar fizikun e saj me një veshje të shndritshme nga koka te këmbët. Sipër kishte veshur një palë xhinse të shkurtra dhe një kanatiere, ndoshta duke dashur që të mos njihej në festë.

Më herët ajo kishte postuar momente gjatë dhuratës që i kishte bërë stafit, duke i çuar me pushime në Puerto Villarta të Meksikës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here