Vogëlushja Renee mbush sot 3 vjeç dhe sigurisht nuk mungoi surpriza nga prindërit e saj.

Ka qenë Roberti ai që e bëri publike surprizën duke postuar këto imazhe mjaft të ëmbla  nga mëngjesi, me një tortë me tre qirinj dhe me buzëqeshje në fytyrat e tyre në dhomën e gjumit.

Happy Bday my 🌏 Mami dhe Babi te duan shume ❤ #babyRenee

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

Happy Bday my 🌏 Mami dhe Babi te duan shume ❤ #babyRenee

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

 “Urime ditëlindjen bota ime, mami dhe babi të duan shumë’’, kanë shkurar ata krah fotos.

Oh, sa e ëmbël që është!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.