SHARE

Prezantohej si zëvendësdrejtor i Përgjithshëm i ALUIZN-it, pranga mashtruesit në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Artan Laçi akuzohet se u ka vjedhur përmes mashtrimit shumë të konsiderueshme lekësh disa personave.

Të njëjtat burime pohojnë se Laçi u premtonte qytetarëve se kundrejt lekëve do t’i pajiste ata leje legalizimi. Arrestimi u bë nga Seksioni i Hetimit te Krimit Ekonomik dhe Financiar pranë Drejtorisë Vendore te Policisë Tiranë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here