Pas saj, me siguri do rikthehet me Selena Gomez…

Hailey Baldwin, modelja që dy vjet më parë ka qenë në një lidhje të shkurtër me këngëtarin, para një muaji u shpreh në një intervistë se ata kanë nisur të takohen sërish duke qenë mjaft e sigurt se janë thjesht si miq.


Megjithatë, nga ç’po shikojmë, këto përkëdheljet në pishinë gjatë fundjavës në Malibu, daljet nëpër club-e dhe koha që kalojnë bashkë në kishë, nuk duket sikur janë thjesht miq…

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.