in , ,

North West, në hapat e parë si modele (Video)

Si vajza e një prej çifteve më të famshëm në planet, ishte vetëm një çështje kohe para se North West të dilte në një reklamë mode. Dhe falë Fendi-t, ky moment erdhi.

 

Vogëlushja 5-vjeçare së bashku me nënën e saj, Kim Kardashian West dhe gjyshen e saj, Kris Jenner, janë pjesë e fushatës publicitare #MeAndMyPeekaboo të shtëpisë italiane Fendi, e cila u realizua nga Marcus Hyde.

Në reklamën e re, e cila feston 10-vjetorin e çantave të Fendi, Peekaboo, North, së bashku me nënën dhe gjyshen e saj shfaqet në një seri fotografish dhe një video, koncepti i së cilave ka të bëjë me lidhjen e veçantë midis brezave të familjes Kardashian.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Lirohet Ballist Morina: Rroftë shpirti i shqiptarit (Foto)

Anëtari i jurisë së X Factor kap të pasmet e këngëtares Mel B në emision LIVE (Video)