Marina Vjollca

Marina dhe Getoari kurorëzuan dashurinë e tyre vetëm një vit më parë dhe duket se martesa e tyre vazhdon të jetë si një muaj mjalti.

Herë pas here Marina publikon foto krah Getit, ose momente nga jeta e përditshme.

💚

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Së fundmi, prezantuesja e njohur bëri një Instagram Story, ku tregoi se çfarë bën bashkëshorti i saj gjatë kohës së tij të lirë.

Në foton e publikuar shihet një pulë e vënë në një tenxhere që zien në një pozicion shumë qesharak dhe me shaka shkruan se Geti i thotë:“shoqja ime në jakuzzi”.

Jeta e çiftit duhet të jetë e mbushur me të qeshura shumicën e kohës dhe kjo duket qartë…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.