Margot Robbie ka ndarë foton e parë ku është shndërruar në aktoren e njohur të viteve ’60 në Hollywood, Sharon Tate.

Në fotografinë e postuar në Instagram bukuroshja 28-vjeçare, e cila luan rolin e Tate në “Once Upon A time in Hollywood” është e veshur me një bluzë të zezë dhe me një minifund të bardhë, tipike e atyre viteve.

Aktorja e nominuar për çmimin Oscar konfirmoi srolin e saj në muajin maj, duke treguar se kjo për të ishte një ëndërr e e bërë realitet, të punojë me regjisorin Quentin Tarantino.

First look. #OnceUponATimeInHollywood @onceinhollywood

A post shared by @ margotrobbie on

Historia e filmit vendoset në sfondin e vrasjeve të familjes Manson, ku protagonistë kryesorë janë Leonardo DiCaprio dhe Brad Pitt.

First look. #OnceUponATimeInHollywood

A post shared by Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.