SHARE

Maluma ëhstë një ndër këngëtarët latin më të dashur për publikun shqiptar.

Ai arriti të bëjë për vete vajzat në të gjithë globin me këngët, fizikun dhe pamjen e jashtme. Mjafton të hyjmë në profilin e artistit dhe do të shohim se mijëra vajza çmenden për të… ama Maluma duket se të preferuar ka një shqiptare! Dhe ajo është Bebe Rexha.

Në një video të postuar nga këngëtarja shqiptare në Instagram, Maluma ka komentuar 3 emoji me shenjën e zjarrit, ndërkohë që Bebe ia ka kthyer me një zemër. Përveç kësaj, me një kërkim të thjeshtë vumë re se të dy e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram dhe ndër të tjera, gjatë videove live të Bebe-s krijuesi i “Felices Los 4” ka komentuar mjaft herë duke treguar afrimitet mes dy këngëtarëve.

 

Mesa duket se zbuluam të preferuarën e Malumës!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here