Luana Vjollca në shitje fustanin e preferuar, mezi pret t’ua sheh vajzave të tjera

Luana Vjollca është një nga prezantueset më me stil dhe sigurisht më atraktive, prandaj edhe çdo gjë i rri bukur.

Bukuroshja, që shkëlqen në paraqitjet e saj, ka ndarë me fanset e saj, por edhe të gjitha femrat një gjë mjaftë private, shkruan Indeksonline. Ajo, ka vendosur që një nga fustanet e preferuara, atë që do të paraqitet në emisionin e radhës, t’a qet në shitje, madje jo vetëm një, por kushdo që e pëlqen mund ta blejë.

 

 

Çmimi i fustanit është 120 euro.

Ky është njoftimi dhe detajet e tjera që ka dhënë Luana:

SURPRISE!!! Kam menduar qe disa nga ju, femrat qe me frymezoni cdo dite, te keni dicka timen, njesoj me mua. Pas shume e shumee kerkesave per kete fustan mendova tjua ofroj mundesine per ta pas dhe ju nje te tille.

(Sasia e limituar)

Mezi po pres te shoh sa bukur do dukeni