Vazhdon te reflektoje me ze te larte. Ditari i Anis (a.k.a.Elektra), nje nga personazheve radiofonike me popullore te viteve te fundit, cdo dite i ben degjuesit te udhetojne neper te jetuarit ne boten e sotme, me problemet, bukurite dhe tendencat e saj…qe nga te mesuarit e te shijuarit te veres, tek celularet me te perdorur, qe nga shpikja e kepuceve e deri te parfumet, qe nga djatherat e deri tek aksesoret, qe nga legjendat urbane e deri tek ajo qe duan meshkujt & femrat, qe nga librat klasike e deri tek at ate ndaluar…e keshtu me rradhe. Se si te jetojme me akoma me teper stil, do te mund ta mesojme nga Anis, ne emisionin e saj te pernatshem “Life&Style”…Behuni te pranishem ne kohe reale ne kete program. Perditshmeria e pare nga nje kend ndryshe, ashtu sic vetem Anis di te beje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.