Pas suksesit të bashkëpunimit për këngën “Mbi Re”, Ledri dhe Buta janë bashkuar sërish dhe kanë sjellë një tjetër këngë, e cila mban titullin “Merri Merri”.

Teksti është shkruar nga vetë reperët dhe duket se dhe ky bashkëpunim do të ketë shumë sukses

Klipi për këtë këngë është xhiruar në Amerikë dhe është shumë i realizuar.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.