SHARE

 

Gianluca Vacchi numëron 10 milion ndjekësa në rrjetet sociale. Të gjithë tashmë e njohin për jetën luksoze dhe për kërcimet argëtuese, por ajo që na habiti të gjithëve, ishte lajmi i fundit se dhe aq milioner nuk na qënka më…


50 vjeçari, është zhytur në borxhe të mëdha me një kompani, e cila deri më tani i ka hequr “yachtet”, vilat luksoze dhe shumë aksione në bursë. Gianluca nuk është njeriu tipik që merakoset shumë përpara situatave të tilla, dhe ashtu sikurse duket në fotografitë e publikuara nga revista Italiane “Chi”, vazhdon i qetë pushimet në “Porto Cervo”.

Jo vetëm talentin në kërcim dhe së fundmi dhe si dj, por milioneri italian paska dhe shumë cilësi të tjera, që ka vendosur t’i shfaqë gjatë pushimeve të tij së bashku me të dashurën Ariadna Gutierrez./www.radionrg.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here