Konkursi i fundit “Miss Bumbum” mbyllet ters, përleshen konkurrentet (VIDEO)

  Gjatë këtij viti, në Brazil u vendos që Miss Bumbum 2018 do të ishte i fundit që organizohej. Por fundi i konkursit të vitheve më të bukura nuk ishte i lavdishëm.

  Pasi drejtuesi shpalli fituese Ellen Santanan, konkurrentja tjetër, Aline Uva, e shkuli shiritin e “Miss-it” nga trupi i fitueses duke e akuzuar rëndë.

  “Unë i respektova të gjitha rregullat”, u dëgjua Uva në skenë. “Vithet e mia janë origjinale, por ajo i ka plastike”.

  Situata u qetësua pas ndërhyrjes së organizatorëve dhe shiriti iu kthye fitueses zyrtare.

  Burimi: TCH

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.