SHARE

Pasi zyrat e tyre qendrore janë shkatërruar dhe bota po mbahet peng, udhëtimi i tyre i shpie ata në zbulimin e një organizate aleate spiunësh, në Mbretërinë e Bashkuar. Këto dy organizata elitë ndërkombëtare duhet të bashkohen për të mposhtur armikun e përbashkët.

Titulli origjinal: Kingsman: The Golden Circle
Zgjatja e filmit: 140 Minuta
Shteti/Viti: GBR/2017
Lloji: Aksion, Komedi
Aktorë: Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, Mark Strong, Halle Berry
Regjisori: Matthew Vaughn
Advertisement

Leave a Reply