SHARE

Britney Spears është sulmuar nga një person gjatë performancës së saj “Piece Of Me” mbrëmjen e së mërkurës, në Planet Hollywood in Las Vegas.

Këngëtarja, e filmuar nga një prej fansave të saj, mund të dëgjohet duke pyetur djemtë e sigurisë, nëse agresori kishte armë.
Gjithësesi, ngjarja është parandaluar nga stafi i sigurisë dhe trupa e kërcimit duke e stabilizuar situatën dhe larguar atentatorin nga skena.

'He's got a gun?' The singer, caught in fan footage posted online, could be heard asking her security if the man had a gunNjë burim i afërt me yllin e Pop-it, ka thënë për Daily Mail, se këngëtarja është tronditur gjatë ngjarjes.

Harrowing: A source close to the star told DailyMail.com Britney was terrified during the incident

35-vjerçarja ishte duke performuar këngën e saj të fundit “Crazy”, kur agresori është ngjitur në skenë, por ajo është rrethuar menjëherë nga truprojat. /radionrg.al/Terrifying: Britney Spears was rushed by a man at her Las Vegas show on Wednesday night

Më poshtë mund të shikoni gjithë ngjarjen që ka ndodhur. (Video)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here