SHARE

Deputetja simpatike e PD Jorida Tabaku këtë verë do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo do të sjellë në jetë, jo një por dy bebe njëheresh. Në foton e parë që vetë ajo ka postuar nga pritja e ëmbël, bashkë me bashkëshortin Saimir Sallaku, na tregon dy palë pupa të bardha. Ne kemi mësuar se Jorida është në pritje të dy vajzave dhe aktualisht është në muajin e 7 të shtatzanisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here