in , ,

Jonida Shehu rikthehet në Top Channel

Që pas largimitnga “Top Channel” tetorin e kaluar, modertoren Jonida Shehu e kemi parë të shfaqet rrallë në ekranet tona.

Herën e fundit që e kemi parë në rolin e prezantueses ka qenë në “Festivalin e RTSH”-së dhe spektaklin “Miss Shqipëria”.

Sipas Dritare.net, moderatorja do të rikthehet në televizion, por kësaj here me një tjetër program, të cilin preferon ta mbajë suprizë edhe për pak më tepër. Kësaj radhe ajo nuk do të jetë vetëm moderatore, por autore dhe producente.

Le të presim çfarë do sjellë moderatorja këtë shtator.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Meghan vesh versionin e zi të fustanit së martesës në 100-vjetorin e Forcave Ajrore Mbretërore

Trump mbërriti në Belgjike, por udhëheqësit e lartë të shtetit kishin plane të tjera