SHARE

Futbollisti i Barcelonës, Lionel Messi para tre muajsh realizoi martesën me vajzën që e kishte njohur që kur ishin fëmijë, Antonela Rocuzzo.

Në kohën që u martuan ata ishin katër pjestarë në familje, por tre muaj pas martesës çifti njofton se do të bëhën pesë. Lionel Messi do të bëhet baba për herë të tretë.

Lajmin e bëri të ditur bashkëshortja e tij, nëpërmjet një postimi në “Instagram”, duke konfirmuar se është në një pritje të ëmbël. Në postim, Antonela publikon një foto, ku shfaqet e rrethuar nga futbollisti dhe djemtë e tyre, Thiago e Mateo, të cilët kanë prekur barkun e saj. “Familja prej 5 vetësh”, shkruante Antonela në mesazhin përkrah fotos familjare.

 

Sa bukur kur marrim lajme të tilla!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here