SHARE

Pikërisht në kohë për Krishtlindjet, Tommy Hilfiger në bashkëpunim me Mattel dhe modelen 22-vjeçare, Gigi Hadid, realizon kukullën e koleksionit të shekullit.

Marka amerikane e njohur në mbarë botën për kukullat ikonike, ka krijuar në të vërtetë Tommy x Gigi Barbie që ka pamjen e supermodelës 22-vjeçare.
“Jam shumë e nderuar që kam një Barbie që më është kushtuar mua duke festuar partneritetin tim me Tommy Hilfiger. Kur pashë kukullën time për herë të parë ishte surreale, jam shumë e lumtur që mund ta ndaj tani këtë lajm me të gjithë fansat e Barbie në botë ”, tha modelja.

Barbie, Gigi Hadid, është veshur me një bluzë me kapuç me pantallona të shkurtra dhe atlete të Tommy Hilfiger; përkthimi perfekt i pamjes së veshur nga supermodelja për shfaqjen e saj të parë Tommy Hilfiger Vjeshtë – Dimër 2016.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here