SHARE

Suksesi i këngës Redrum ka sjellë edhe remix-in e saj. Dhe lajmi nuk jepet as më pak e as më shumë, por në faqen e njohur ndërkombëtare Billboard. Për herë të parë, What So Not e ka interpretuar këtë remisk me Istrefin gjatë Coachella 2017.

Billboard Dance e ka publikuar ekskluzivisht që dje hitin që sot do të jetë i arritshëm për këdo.

 

Listen to Redrum remix by @whatsonot exclusively on billboard.com ♥️

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here