SHARE

Ajo kurrë nuk ka preferuar të flasë për jetën e saj private edhe pse gjithnjë përflitet në media.

Por herë pas here kënëgtarja i thyen rregullat dhe bëhet nostalgjike ose…ngacmuese. Këtë herë, Enca ka postuar foton nga shtrati ku krah vetes ka vizatuar një njeri duke e konsideruar si të dashurin e  saj.   “Natën e mirë nga unë dhe i dashuri im”, shkruan ajo në Instastorie.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here