SHARE

Modelja me origjinë shqiptare, Emina Cunmulaj, është gjithmonë aktive në insta story, por edhe shumë zbavitëse kur vjen puna tek situatat me të bijën. 

Nga postimet e saj në historikun e Instagramit duket se modelja bukuroshe, ditën e djeshme, ia ka dedikuar së bijës, Ellës. Mëngjesin ato e kanë nisur duke mësuar shkronjat dhe duket se e bija e saj ishte shumë e dedikuar, ashtu siç Emina shprehet në video.

Në ditën e tyre, modelja shqiptare i ka gatuar së bijës byrek ose ‘pite’, por reagimi i Ellës së vogël e zhgënjen Eminën… (shihni videon)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here