SHARE

Aurela Hoxha është një nga personazhet publikë, mjaft aktivë në rrjetet sociale.

Ndërkohë që herë pas herë ajo ka tërhequr vëmëndjen me pozat e saj seksi, këtë herë u shfaq mjaft ndryshe. Aq ndryshe sa fytyra e saj nisi të komentohej goxha sepse modelja mezi njihej.

Ata e akuzonin Aurelën për photoshop dhe këto komente e kanë detyruar atë ta fshijë fare foton duke e zëvëndësuar atë me një tjetër, këtë herë më natyrale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here