SHARE

Ronela Hajati dhe Young Zerka duhej të mbanin disa koncerte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por kjo gjë nuk do të ndodhë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja me anë të një postimi në rrjetet sociale. Duket se shkak janë bërë problemet me dokumentacionin e këngëtarëve. Megjithatë, Ronela ka sqaruar se gjithçka do të zgjidhet dhe së shpejti do të jenë në Amerikë për të mbajtur premtimin e bërë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here