SHARE

Në vitin 2015 tha se më mirë priste damarët sesa të interpretonte në një tjetër film si James Bond, por Daniel Craig duket se ka ndryshuar mendim. Sipas “Mirror”, aktori i famshëm ka rënë dakord që të jetë pjesë e filmit të tij të pestë si agjenti 007.  Producentja Barbara Broccoli ka arritur të sigurojë aktorin Daniel Craig për filmin e radhës, ashtu si edhe këngëtaren Adele për kolonën zanore të filmit. 

“Craig dhe Adele së bashku janë një skuadër fituese, zgjedhja më e mirë dhe garanci për suksesin financiar të filmit”, tha një burim për “Mirror”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here