in , ,

Çfarë mendon Tayna për Elvanën? (Foto)

Tayna, bukuroshja nga Prizreni (emri i vërtetë i së cilës është Doruntina Shala), shumë shpejt ka arritur të bëhet mjaft e njohur me muzikën e saj rep.

Këngët si “Columbiana” në bashkëpunim me Don Phenom, dhe më pas hiti i fundit solo, me titull “Shqipe” i falën mjaft sukses.

Ndërkohë që po përflitet për rivalitet me reperen tjetër, Rina, ajo ka dhënë hapur mendimin e saj për Elvana Gjatën. Dikush nga ndjekësit e ka pyetur për këngëtaren dhe reperja nuk ka hezituar aspak të thotë se: “Një herë në 10 vjet del ni asi lloj artiste” (dhe ka plotësisht të drejtë)!

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Mendohuni dy herë para se t’i bëni “forward” mesazhet në WhatsApp

Merrni pak minuta kohë për të admiruar unazën madhështore të martesës së Emily Ratajkowskit