SHARE

Dy motra binjake ruse kanë vendosur se ka ardhur momenti që të gjejnë shpirtin e tyre binjak, por pa u ndarë nga njëra tjetra dhe për këtë arsye kanë vendosur që edhe të marrin të njëjtin burrë.

Ky i fundit duhet të plotësojë një kusht jetik për t’u martuar me dy motrat, Adel dhe Alina Fakhteeva, të jetë jashtëzakonisht i pasur.

Ato janë vetëm 22 vjeç dhe vazhdojnë shkollimin në Universitet, por binjaket janë jo pak të famshme në qytetin e tyre të lindjes, Kazan të Rusisë qendrore, ku njihen për blogun e tyre të modës dhe pozat provokuese.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here