SHARE

Nëse mendonit se Bleona ishte personi i parë dhe i fundit që ju tregoi procedurën e ngrirjes së vezëve mbi trupin e saj me anë të një videoje publike, e keni gabim!

Këtë herë ka qenë aktori i “Portokalli”-së, Rezart Veleshnja që ka postuar një video ku ironizon Bleonën. Ai i fton të ndjekin procedurën që tregon se si meshkujt mund të ruajnë spermën. Sigurisht që Rezarti e ka bërë videon në kuadrin e shakasë, megjithatë presim të shohim nëse kjo do të sjellë një reagim të Bleonës.

diss Bleona!😛😛😂

A post shared by @rezart.veleshnja on

Rikujtojmë se kjo video e këngëtares ka marrë shumë komente ofenduese, por kishte dhe nga ata që e kuptonin dhe e mbështesnin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here