SHARE

Para pak ditësh Miriami njoftoi se kishte një surprizë të veçantë për dy vjetorin e vogëlushes së saj, Ameli.

Sot, në ditën e saj të lindjes mami Miriami dhe babi Albani publikuan surprizën e bukur që kishin përgatitur. Sigurisht që bëhej fjalë për një këngë, të cilën e kanë titulluar “Dhurata”. Në klip ka fragmente të kaluara mes tyre dhe vajzës. Muzika dhe teksti janë në sinkron apsolut me ndienjat e tyre.

Këngën e kanë publikuar të dy në rrjetet sociale dhe e kanë shoqëruar me një urim shumë të ndierë për bukuroshen, Ameli.

Urimi i Miriamit:

Urimi i Albanit:

Me siguri të gjithëve do ti pëlqejë shumë kjo këngë, sidomos prindërve, të cilët do të gjejnë dhe pak nga vetja e tyre ne atë tekst.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here