SHARE

Ju kishte munguar të shihnit Alban Skënderaj dhe Miriam Canin bashkë në një këngë?

Pritjes suaj po i vjen fundi, pasi Miriami ka zbuluar pak nga surpriza që janë duke përgatitur për fansat e tyre. Ajo ka publikuar një foto me dashurinë e jetës së saj, Albanin, dhe në krah saj shkruan “A jeni gati per duetin e rradhes?”. Mesa duket po vjen një këngë e re nga çifti simpatik i showbiz-it dhe ne me zor po e presim…

Pas një periudhe të gjatë larg skenës Miriami ka njoftuar se po përgatit një projekt muzikor së bashku me Ajola Xoxën, e cila do të titullohet “Meteor” dhe do të publikohet në 20 nëntor.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here