Nëse jeni të zymtë, të brengsur dhe të mbyllur brenda në këtë ditë me shi, ja ku vjen Elvana t’ju sjellë sërish humorin…

Këngëtarja ka postuar një video-kolazh teksa këndon “a cappella” me veten e saj një pjesë muzikore mjaft interesante ku thotë: “Më ke lën n’shpi/ m’ke lënë vetë/ i miss you/ oh, aj medet, aj medet” 😂😂😂

Aj medet aj medet

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

 Dhe menjëherë i vjen përgjigja nga këngëtari Pier Noshi:

Kaq ka mjaftuar që ndjekësit e Elvanës, të shkrihen së qeshuri me videon, edhe pse nga ana tjetër duhet duartrokitur për këtë ide mjaft interesante.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.