SHARE

E ku ka më bukur se surpriza si këto…

Afërdita Dreshaj, surprizën e fundit e mori nga i dashuri i saj, lojtari çek i hokei, Jakub Kindl. Duke qenë se këngëtarja së fundmi ka përjetuar dhimbje nga humbja e gjyshes, partneri i saj është siguruar që të dashurës së tij, t’i kthehet buzëqeshja duke i sjellë pranë një person shumë të dashur për të, motrën. Vajzat shfaqen në një ambient festiv  dhe me siguri kanë vendosur të kalojnë Krishtlindjet bashkë. Surprizë e bukur!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here