Advertisement

SHOWBiz

JUST IN

STARS

NEWS

Advertisement

more music

WHAT?!

30 miliardë $ shitje në një ditë

Alibaba faturon 30.8 mld $ në 24 orë. Rekordi botëror është shënuar në 11 Nëntor, ditën e uljeve të çmimeve për gjigandin e blerjeve...

Gungë në stomak, mjekët mbeten pa fjalë

Rasti i një gruaje të sëmurë ka lënë doktorët të shokuar. Në stomakun e saj u gjetën objekte metalike, përfshirë unaza, byrzylykë dhe karfica....

Mama në moshën 62-vjeçare, infermierja italiane realizon ëndrrën e jetës në...

Një histori e pabesueshme na vjen nga Italia. Një grua ka sjellë në jetë në moshën 62-vjeçare një vajzë dhe fekondimin e ka realizuar...

sport

THE BIG SCREEN