fbpx

- search results

If you're not happy with the results, please do another search

Pashkët, kuriozitete lidhur me festën e besimtarëve katolikë dhe ortodoksë

Pashkët janë festat në të cilat të krishterët festojnë Ringjalljen e Jezusit: është një festë “e lëvizshme”, do të thotë që bie në ditë...

Katy Perry nuk duket më kështu, këngëtarja ndryshon drastikisht pamjen

Këngëtarja e famshme amerikane Kety Perry, ka ndryshuar totalisht pamjen e saj. 34 vjeçarja ka debutuar me një stilt ë ri flokësh dhe po duket...

Naomi Campbell tregon sesi përjetoi racizëm nga një vend aziatik

Ajo është një nga modelet më të njohura në botë dhe prej vitesh njihet me pseudonimin ‘pantera e zezë’. Por në një intervistë për...

Studimi: Facebook është shkaktari i mungesës së vetëbesimit

Rrjetet sociale janë pjesë e pandashme e jetës së përditshme. Ato marrin një pjesë të konsiderueshme të kohës sonë dhe sipas një studimi ndikojnë...

E mitura ndërron jetë pasi lan dhëmbët

Një vajzë 11-vjeçare ka ndërruar jetë pasi lau dhëmbët. Ngjarja ndodhi në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Mamaja e vajzës deklaroi se e...

Pas skandalit të tradhtisë, Jordyn ka dy fjalë për Kylie Jenner (Video)

Pas skandalit të tradhtisë, Jordyn Woods ra pre e një fansi, i cili donte të bënte foto e video me të, por gjatë asaj...

Këngëtarja e famshme Adele, i jep fund martesës 3 vjeçare

Kishte ditë që përflitej për një ndarje të mundshme të këngëtares së njohur Adele nga bashkëshorti i saj Konecki. Në një deklaratë për ‘US Weekly’,...

NEW MUSIC | Kygo, Rita Ora – “Carry On”

⚡️ Kygo & Rita Ora kanë bashkuar forcat për "Carry On", video kënga e re marrë nga filmi  'Detective Pikachu'  ⚡️ Shikim të këndshëm :) https://www.youtube.com/watch?v=BxaR42Vy2LI
Advertisement

Recent Posts

Advertisement