- search results

If you're not happy with the results, please do another search

SHAWN MENDES dhe coverat që do t’ju emocionojnë shumë

Shawn Mendes ka realizuar ekskluzivisht për  Spotify dy singëlls që duken perfektë për këtë stinë vjeshte. Bëhet fjalë pikërisht për versionin akustik të "Lost in...

Hailey Baldwin merr mbiemrin e burrit :p

Pak javë më parë bënë tatuazhe të njëjtë dhe tani i bënë njësoj edhe mbiemrat, të paktën nëpër rrjete sociale.  Të premten Hailey Baldwin...

Fansat e Avicii mblidhen në Stockholm për ta kujtuar

Shtatë muaj pas vdekjes tragjike të Avicii, fansat ju bashkuan familjes së të ndjerit në kishën Hedvig Eleonora në Stockholm në një ceremoni përkujtimore....

Fansja publikon momente intime me Ardian Bujupin: Ishalla dalin binjakë

Ardian Bujupi është një nga këngëtarët më të suksesshën shqiptarë. Ai është mjaft aktiv me kocerte brenda e jashtë vendit dhe fansat nuk hezitojnë...

Anxhela Peristeri nuk ka pse ta fshehë shtatzëninë

Është bërë diçka e zakonshme që të aludohet se vajzat e njohura të ekranit të jenë shtatzënë. E radhës është këngëtarja Anxhela Peristeri. Këngëtarja...

Dua Lipa merr Kaprollin e Artë në Berlin

Organizatorët e Bambit e quajnë Bambin çmimin më të rëndësishëm mediatik të Gjermanisë. Me këtë nuk janë dakord të gjithë. Por një gjë nuk...

Hotelet me pesë yje objekt kritikash për mungesën e higjienës

“Ritz-Carlton” dhe hotele të tjera me “5 yje” në Kinë kërkuan ndjesë, pas publikimit të një video që vinte në dukje praktikat aspak higjienike...

Brenda super shtëpisë përrallore të Adelina Tahirit, aty ku luksi dhe ari mbulojnë gjithçka

Listës së gjatë të vajzave të njohura të showbizit shqiptar që provuan emocionet e pakrahasueshme të mëmësisë gjatë këtij viti, Zaimina Vasjari, Amarada Toska,...
Advertisement

Recent Posts