SHARE

Koncepti i filmave për Vitin e Ri nuk është si ai i Krishtlindjes, por ka disa klasikë që ngjallin ndjenjën e shpresës, spontanitetit dhe risin humorin e një viti të ri. Ne të radionrg.al kemi përzgjedhur disa nga filmat më të mirë për të parë gjatë kësaj periudhe, duke nisur nga ato bardh’ e zi e deri tek ato apokaliptike. Hidhini një sy listës më poshtë:

Sex and the City: The Movie

Holiday Inn

When Harry Met Sally

Bridget Jones’s Diary

Ocean’s 11

RENT

Snowpiercer

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here