SHARE

Me siguri të gjithëve ju kujtohen këto momente gazmore që janë përmbledhur nga viti 2017…

Nëse jo të gjitha, të paktën profesori, Robert Kelly në lidhje direkte me BBC-në, fëmijët e të cilit u shfaqën pas tij dhe video, ju kujtohet. Familja Kelly fitoi më pas simpatinë e të gjithëve. Apo momenti i ngatërrimit të filmit fitues të Oscar 2017, ku fillimisht u shpall filmi “La La Land”, por më pas rezultoi se fitues ishte “Moonlight”.

Edhe folësi i lajmeve, i cili qëndroi gjatë në heshtje ndërkohë që edicioni kishte nisur shkaktoi mjaft të qeshura anë e mbanë botës. Gjatë në memorie do të jetë edhe skena e tre ish presidentëve të SHBA-së, George Bush, Bill Clinton dhe Barack Obama ku në një moment nga një lëvizje e Bush, nuk dallohet nëse duart mbi Bill janë të tijat apo të Bushit.
Ndiqni videon që ka përgatitur “The Telegraph” për ndjekësit e tij në Facebook!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here