MUSIC on NRG

Përveç Dua Lipës edhe një tjetër shqiptare bëhet pjesë e Brit...

Pas lajmit emocionues se Dua Lipa u nominua në 5 kategori në "Brits Awards 2018", listës së pjesëmarrësve i shtohet dhe një tjetër shqiptare. 5 #BRITAWARD...

Connect with ENERGY

39,939FansLike
28,477FollowersFollow
846FollowersFollow
Advertisement

Sport

Kinema

Lifestyle

E keni vënë re se periodat janë më të dhimbshme në...

Periodat nuk janë kurrë argëtuese... Sigurisht përveç një rritjeje të këndshme të gjoksit dhe lajmit që nuk jeni shtatzënë pa dijeninë tuaj, nuk ka asgjë...

Këtë vit udhëtoni më shumë! Ja cilat vende duhet të vizitoni...

Të zgjidhni një udhëtim bazuar në shenjën tuaj të horoskopit? Sigurisht!  E ku ka më mirë se të dini çfarë ju këshillojnë yjet... Dashi: Tenerife Për Dashin,...

Radio Shows

Gent Zenelaj flet hapur: Kam kolege që janë ngacmuar seksualisht… (Video)

Këto ditë në Teatrin Eksperimental po transmetohet shfaqja "Boeing Boeing", e cila po thyen rekord me shitjen e biletave, aq sa shfaqen e kanë...