Tuesday, March 20, 2018

POPULAR NEWS

MUSIC on NRG

Connect with ENERGY

39,847FansLike
28,701FollowersFollow
847FollowersFollow
Advertisement

Sport

Advertisement

Kinema

Lifestyle

Ekskluzive- You&Me: Arbër Hajdari zbulon projektin e ri të fondacionit “Fundjavë...

I ftuar sot në emisionin e përditshëm You & Me në NRG Radio me Julkën dhe Arjonin ishte themeluesi i fondacionit në ndihmë të njerëzve...

Me këtë maskë mund të zhdukni pikat e zeza në fytyrë

Pikat e zeza formohen kur poret janë bllokuar për shkak të qelizave të vdekura të lëkurës dhe ndotjes nga mjedisi.Pasi poret mbyllen, yndyrnat e...

Radio Shows

You&Me/ Lori Hoxha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në...

Lori Hoxha ishte mjaft argëtuese dhe energjike të premten e ftuar në emisionin “You&Me” në Energy Radio.Përpos të gjithave, blogerja dhe trashëgimtarja e Top...