Tuesday, June 27, 2017

Showbiz

Lumturisht e martuar!

Ajo u martua më 27 maj por duket se muaji i mjaltit ka mbaruar...

Njihuni me fotografin shqiptar të kopertinave botërore

Fotografitë e tij zënë kopertinat e revistave të mëdha si “L'Officiel Hommes”, “Esquire”, “Velvet”,...

Një tjetër fitore për motrat Kardashian

Kim, Kourtney dhe Khloe kanë shënuar një tjetër fitore në betejën ligjore mbi linjën...

Rihanna shtatzënë, apo është shëndoshur shumë?

Fotot e divës së muzikës pop po bëjnë xhiron në rrjetet sociale. Po flasim...

Gabim në llogaritjen e pikëve, ja kush është fituesi i vërtetë...

Nuk ndodh rrallë edhe nëpër edicione të mëdha botërore që kompjuteri gabon në llogaritjen...

Eminem mbledh gati 2 mln dollarë për viktimat e Manchesterit

Eminem falë ndihmës së mediave sociale, ka arritur të grumbullojë gati 2 mln dollarë...

E dashura shtatzënë me binjakë, Ronaldo në pritje për t’u bërë...

Ylli i Real Madrid Cristiano Ronaldo do të bëhet baba për herë të dytë....

Inis Gjoni: 200 mijë dollarë dëmshpërblim për publikimin e videos

Regjisorja Inis Gjoni do të ketë një përballje të re me Prokurorinë për Krimet...

“Çmendet” dhe vëllai i Rihanna-s pas modeles shqiptare

Vetëm disa ditë më parë nga artistët e njohur botërorë Jonas Blue dhe William...

Në pasarelë për bamirësi

Në pasarelë për bamirësi. Naomi Campbell i është kthyer punës së vjetër për një...
Advertisement
Advertisement

EDITOR PICKS