Tuesday, May 23, 2017

Showbiz

E vërteta e hidhur e vetmisë së George Michael

Katër muaj pasi këngëtari George Michael u gjet i vdekur në shtratin e tij,...

Pitt: Ndarja nga Angelina ishte si vdekja

Ndarjen nga Angelina Jolie ai e ka krahasuar me ‘vdekjen’, duke pranuar se është...

Goldie Hawn dhe Kurt Russell në “Walk of Fame”

Goldie Hawn dhe Kurt Russell morën yjet e tyre në “Walk of Fame” në...

Fotot topless të Kate Middleton; Princi paguan për identitetin e paparacëve

Dukesha e Kembrixh, Kate Middleton në vititn 2002 është fotografuar nga disa paparacë teksa...

Longoria: Nuk jam shtatzënë, më është fryrë barku

Eva Longoria do që të dini se ka ngrënë pa fund gjatë pushimeve. Aktorja...

Noizy fshin tatuazhin e dashurisë së vetme në jetë

Leandra, vajza bukuroshe e Noizyt e cila sot është 10 vjeç ka lindur si...

Kim e sëmurë me grip dhe e lumtur!

Të jesh i famshëm dhe në qendër të vëmendjes nuk është gjithmonë e lehtë....

Kendall: Jam më shumë Jenner se Kardashian

Ajo tani është një nga modelet më të famshme në botë. Por Kendall Jenner...

A është ky Jim Carrey?

Jim Carrey ka postuar një foto të rrallë gjatë fundjavës, teksa uronte ndjekësit e...

Rihanna godet sërisht

Ajo mund të ketë zgjedhur të fshehë identitetin e saj me paraqitjen ne festival,...
Advertisement
Advertisement

EDITOR PICKS