Irina Shayk shumë shpejt pritet të bëhet nënë për herë të parë. Modelja me origjinë ruse po jeton momentet e saj më të bukura dhe duket se po shijon një pushim larg pasarelave. E dashura bukuroshe e Bradley Cooper ka realizuar një udhëtim në Disneyland. E veshur sport modelja duket ne formë.

Digitalb KUDO Article AD

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here