Pas një mungese të gjatë në skenën muzikore, Dafina Zeqiri më në fund ka sjell projektin e saj më të ri.
Këngëtarja e njohur e cila qe një kohë po qëndron në SHBA sot ka lançuar këngën e parë për tregun ndërkombëtar dhe thotë se ka realizuar ëndrrën fëmijërore.

“Four Seasons” titullohet kënga e saj e parë nën grupin “Nusense”.

“Që kur kam qenë një vajzë e vogël ëndrra ime ishte të vija në SHBA dhe të bëhesha pjesë e showbizit. Sot po e lançoj këngën time të parë (Four Seasons). Është ëndërr e bërë realitet.

Jam përherë falënderuese për ekipin e mrekullueshëm që besoi në talentin tim dhe jam shumë e lumtur të prezantoj këngën time të parë ‘Four Seasons’”, ka shkruar ajo në Instagram.

Kënga është publikuar në platformën “iTunes”, ndërsa së shpejti pritet të vijë edhe me videoklip.

Digitalb KUDO Article AD

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here