POPULAR NEWS

Finalizohet divorci i Johnny Depp dhe Amber Heard

Pas 15 muajsh betejash ligjore dhe akuzash reciproke u mbyll divorci mes Johnny Depp dhe Amber Heard: atij i mbetën një koleksion makinash dhe motorësh dhe asaj 7 milionë...

Robert DeNiro mbron Meryl Streep: “Mirë ja bëre Donald Trump-it!”

“Viktima” e fundit e serisë së statuseve në Twitter nga Donald Trump është aktorja e njohur, fituese e disa Oscar-ve, Meryl Streep, e cila në daljen e fundit tek...

MUSIC on NRG

Ja tracklista e albumit të ri të Sheeran

Ed Sheeran nuk ndalon së na surprizuari. Pasi na dhuroi dy këngë të reja "Castle On The Hill" dhe "Shape Of You" artisti pubilikoi në Twitter dhe tracklistën zyrtare...

Connect with ENERGY

40,336FansLike
4,408FollowersFollow
806FollowersFollow
Advertisement
Lejla DIGITAL

Sport

Kinema

Lifestyle

Hapet hoteli i parë prej akulli

Deri tani kemi dëgjuar e lexuar shpesh raste kur janë ndërtuar banesa prej akulli në polet e planetit përgjatë periudhës së dimrit. Por rasti në fjalë është i pari hotel...

Një “Ferrari” jashtë serie për 50 vite prani në Japoni

Çfarë mund të bësh për të festuar 50 vite prani në një vend nëse je “Ferrari”? Nxjerr nga katalogët një model jashtë seri. Asgjë e vështirë? Ashtu si ndodh me...

Radio Shows

Defected In The House Radio Show: 06.01.17

Defected In The House Radio Show: Guest Mix by Full Intention - 06.01.17 https://soundcloud.com/defectedrecords/defected-in-the-house-radio-show-guest-mix-by-full-intention-060117     Subscribe on iTunes po.st/DRadioSub Follow us on Twitter twitter.com/defectedradio Full Intention - Keep Pushing: http://defct.de/hWJniw Spotify: http://defct.de/egRJ14 Apple Music: http://defct.de/exuJWG iTunes: http://defct.de/DRadioSub Mixcloud:...