THE LATEST ON NRG

Sonila Meço i vjen në ndihmë Rozana Radit

Rozana Radi ka ndarë me miqtë e saj në Facebook një plan për të ardhmen. Rozi shkruan se së shpejti do të hapë një biznes të ri, për të...

Ryan Seacrest dhe Adriana Lima kapen mat! Darkë romantike në New...

Ky me sa duket është cifti më i ri i Hollywood-it. Ryan Seacrest dhe Adriana Lima janë fotografuar duke dalë nga një restorant luksoz në New York. Kjo në fakt është...

MORE ON SHOWBIZ

Reagon Bes Kallaku: “Lum shqiptarët për portalet me lajme false!”

Një foto e postuar nga aktori i njohur i “Portokalli”-së, Bes Kallaku, ku shfaqej me gjyshin e tij të ndjerë gjatë një dite për gjah, bëri bujë në portale...

MORE on Showbiz

ON THE NEWS

Gara për kreun e LSI-së, Rrokaj bashkëbisedim me të rinjtë

Kandidati për kryetar i të Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Shezai Rrokaj zhvilloi një bashkëbisedim me të rinjtë e LRI-së. Pjesë e këtij bashkëbisedimi ishte edhe Nënkryetari i LSI-së,...

Weather

Tirana,Albania
clear sky
20.9 ° C
20.9 °
20.9 °
62%
0.8kmh
8%
Mon
23 °
Tue
23 °
Wed
20 °
Thu
22 °
Fri
23 °
Advertisement

KINEMA

International DJ/s SHOW

Celebs

EVEN MORE NEWS